За здоровий спосіб життя

Дата публикации: 21 Апр 2017 Рубрика: Юмор. Автор: Александр Крутоус

Якщо говорити про два останні десятиріччя, то можна сказати, що здоровий спосіб життя далеко відійшов у минуле. Дітлахи, практично з пелюшок, сидять за комп’ютерами. На перервах учні не бігають, а граються у різноманітні електронні ігри на сучасній техніці. Не відстають від них і дорослі. Мами й татусі віддають інтернету практично увесь свій вільний час. Ми усі перестали нормально спілкуватися, виходити на природу, брати участь у змаганнях. Малорухливий спосіб життя призводить нас до безлічі різноманітних хвороб, які лікарі прагнуть вилікувати пігулками або мікстурами. Хоча, на мій погляд, багатьох хвороб можна було б уникнути, якби ми усі займалися спортом, частіше виходили на прогулянки, турбувалися про свої дачні ділянки, періодично змінювали свої заняття….

* * *

Краще поспішай жити, а лізти у пекло завжди вспієш.

коні у шерензі

* * *

Коли людина не хоче щось робити, то вона крутить носом, а коли дуже хоче щось робити, то вона сама «крутиться», не звертаючи уваги ні на свій, ні на чужий ніс.

* * *

Каламутити воду і обливати брудом не одне і теж, а скоріше дві ділянки одного ланцюга: спочатку каламутять воду, а потім цим брудом і обливають.

* * *

Хто клює дзьобом, той – птах, а хто клює носом, той – не птах, а у вві сні птахом хоче стати.

стосунки

* * *

Міняти шило на швайку наче рівнозначно, але не дуже, на рівні: уколоти і заколоти.

* * *

Він коли був у строю, то йшов у ногу з життям, а коли відставав від життя, то у нього чи запліталися ноги, чи заплітався язик.

* * *

Оббивають пороги люди. А чоботи, як лакмусовий папір, визначають ступінь бруду, який залишився перед чи за порогами.

* * *

Якщо у людських стосунках не все зрозуміло, то в кінці речення ставлять три крапки, а якщо у стосунках все покінчено, то ставлять крапку над «і», бо визначилися, яку крапку із трьох треба взяти.

цікава дружба

* * *

Хто обливається водою, той за здоровий спосіб життя, а хто облива інших брудом, той за нездорові людські відносини.

* * *

Кожний несе свій хрест, але не кожний розуміє, що він донесе до останнього подиху у своєму серці: чи любов до Нього і всіх оточуючих, чи глухе нерозуміння, чого він з’явився на цей світ.

* * *

Весною березу обдирають як липку, забираючи не цвіт душі (як у липи), а джерело наповненості кожного корінця і кожного листочка, краплини енергії з криниці земного буття.

* * *

Сірий вовк не любив слухати казку про білого бичка, а більше любив сам її розповідати і не кому-небудь, а Білому Бичку.

вовк

* * *

Мати куций хвіст – данина моді чи визначальній породі, а мати куцу пам’ять – не пам’ятати: де, коли і навіщо у тебе зараз куций хвіст (з’явився).

* * *

Муляють очі – щоб запам’ятали, муляють черевики щоб запам’ятали, що розмір не той, доки не розносиш чи не викинеш.

* * *

Метала громи і блискавки до тих пір, доки не пішов рясний дощ з очей тої, до кого це природне дійство направлялося. Домашній учбовий процес.

* * *

Намилити шию можна самому у бані, а за банею можуть «намилити тобі шию» інші, якщо заліз без черги у це платне водне середовище.

* * *

Якщо мед, то і ложкою, якщо у дьогті, то по самі вуха. Крайнощі різних широт.

  торкнувся крилом

* * *

Якщо не знаю, то моя хата з краю, а якщо хочеш знати: «Заходьте, моя крайня хата».

* * *

Хто тримає ніс за вітром, той живе. А хто йде (біжить) проти вітру, той чомусь виживає.

* * *

Танцював під чужу дудку все життя, а в кінці життя тільки зрозумів, що як не танцюй, а без своєї дудки танець гарнішим не стане.

танцювати під чужу дуду
Оцените статью 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 голосов, средний балл: 5,00 из 5)
Загрузка...

Комментарии закрыты.